Opis stanowiska pracy

1-26-53710
Wynagrodzenie: 9000 - 11000 PLN

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy konsultingowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Workday Consultant

Do zadań będzie należeć:
- konfigurowanie i zarządzanie systemem Workday
- wspieranie globalnych procesów HR
- raportowanie (dane m.in. payroll, performance)
- rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez pracowników firmy
- ścisła współpraca z zespołem z USA

Wymagania:
- bardzo dobry angielski (B2+/C1-)
- doświadczenie w pracy z systemem Workday, w tym w raportowaniu (minimum 2 lata)
- co najmniej 2 lata doświadczenia we wsparciu technicznym, w tym w konfigurowaniu aplikacji HCM

Korzyści:
- prywatne ub. medyczne - pakiet rozszerzony
- ub. na życie
- dofinansowanie karty multisport (50%)
- karta lunchowa - 190 PLN/m
- dofinansowanie do kursów językowych i e-learningu LinkedIn
- owocowe dni
- elastyczne godziny pracy
- świetna lokalizacja biura

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Kontrola jakości