O nas

InfoPraca.pl to nowa generacja internetowych portali karier. Platforma serwisowa daje dostęp do najnowocześniejszych narzędzi rekrutacyjnych online i poszukiwania pracy, zapewniając skuteczne wsparcie dla rekruterów i kandydatów.

InfoPraca.pl jest częścią Intercom World Wide, firmy liczącej ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie nowych technologii. Grupa posiada ponad 25 firm internetowych, w tym Softonic.com, Emagister.com, SoloStocks.com, MailxMail.com. Witryny te odzwierciedlają zdolność Intercom do dywersyfikacji i rozszerzania swoich portali internetowych w różnych sektorach biznesowych.

Grupa Intercom założyła tablicę ogłoszeń InfoJobs - lidera rynku we Włoszech. Intercom aktywnie rozwija również wiodącą stronę kariery w Austrii pod nazwą careesma.at. InfoPraca.pl jest obecna na polskim rynku internetowym od października 2005 roku. Jej popularność i rozpoznawalność marki rosną z miesiąca na miesiąc, a według powszechnych rankingów danych statystycznych zdobyła już 3 pozycję wśród wiodących internetowych serwisów pracy w Polsce.

InfoPraca.pl to znacznie więcej niż ogłoszenia internetowe. Uważamy, że dobra tablica ogłoszeń powinna oferować interaktywną platformę dla osób poszukujących pracy i rekrutujących w celu usprawnienia procesu dla obu stron. Dzięki temu zatrudnianie lub znajdowanie pracy jest szybsze i bardziej wydajne.


InfoPraca.pl - Misja firmy

Naszym głównym celem jest stworzenie najlepszej na polskim rynku giełdy pracy dla użytkowników. Dzięki naszej codziennej pracy i zaangażowaniu InfoPraca.pl jest postrzegana przez użytkowników jako skuteczny i niezawodny partner.

Dążymy do wzmocnienia prestiżu marki InfoPraca.pl poprzez zapewnienie najwyższej profesjonalnej usługi oraz spełnianie oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Wdrażamy najbardziej innowacyjne rozwiązania i funkcjonalności – to efekt naszej współpracy ze światowymi liderami technologii informatycznych. Uważamy, że kluczowe jest ciągłe doskonalenie naszej usługi.

Tworzymy zespół kreatywnych, otwartych ludzi, oczekujących na ciągłe zmiany i ulepszenia; Czekamy na wszelkie sugestie i opinie, które pomogą nam ulepszyć naszą tablicę ogłoszeń. Gwarantujemy naszym użytkownikom całkowitą prywatność zarejestrowanych danych. InfoPraca.pl przestrzega wszystkich norm wymaganych przez polskie prawo (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. nr 133, poz. 883.)

Zarząd i pracownicy InfoPraca.pl