Technical Support - Tester

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-10-53118

Chcesz rozwijać się w testach?

Nasz klient: Fintechowa firma consultingowa IT działającą w sektorze usług finansowych
Tworzący: Software dla Świata Finansów
Poszukuje: Software Support w zespole Testów
Na poziomie: Juniora jak i Regulara

Miejsce pracy: WARSZAWA

Zakres obowiązków:
- 1 i 2 linia wsparcia dla wewnętrznego narzędzia do testów
- Rozwiązywanie bieżących problemów klientów - międzynarodowych prywatnych banków i naszych wewnętrznych zespołów w regionie Europejskim i APAC
- Uczestnictwo w codziennym procesie rozwoju i testowania
- Dostarczanie rozwiązań w oparciu o zgromadzone i przeanalizowane dane od klientów, własne badania i testy
- Współpraca z zespołem programistycznym, klientami i innymi wewnętrznymi zespołami testującymi

Wymagania:
- Ukończone studia wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie supporterskie (1 lub 2 linia wsparcia)
- Doświadczenie w testach - mile widziane
- Znajomość SQL/ PL SQL - mile widziane

Korzyści:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Duża ilość szkoleń
- Opieka medyczna (w tym dentystyczna)
- Projekty o międzynarodowej skali

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP