Specjalista ds. Windykacji (m/k)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • administrowanie portfelem spraw na etapie umowy aktywnej,
  • bezpośredni kontakt z klientem, telefoniczny jak i osobisty,
  • wyjazdy do klientów,
  • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia oraz monitorowanie spłaty zaległych należności,
  • obsługa korespondencji w tym sporządzanie pism do organów ściągania,
  • koordynowanie działań windykacyjnych prowadzonych we współpracy z firmami windykacyjnymi oraz kancelariami prawnymi,
  • sporządzanie raportów i zestawień.

Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze windykacji,
  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • znajomość prawa restrukturyzacyjnego,
  • zdolności negocjacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programu LEO Leasing,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie oferującej nowoczesne rozwiązania finansowe na styku z innowacyjną technologią,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie,
  • dołączenie do zespołu, który ceni otwartą komunikację i dobrą współpracę i poczucie humoru,
  • dogodna lokalizacja biura przy Dworcu Wschodnim (daleko od "Mordoru"), a aktualnie możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów, między innymi: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport i dofinansowanie do posiłków,
  • dodatkowe, płatne dni wolne w ramach "Bridge days".
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy