Trenkwalder

Trenkwalder

Kraków, Małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Human Resources
Liczba pracowników:
25
Strona internetowa:
http://www.benefit.krakow.pl

Prezentacja firmy

Od 2000 roku pomagamy naszym Klientom dotrzeć do właściwych pracowników. Oferujemy szybki dostęp do określonych kwalifikacji, dajemy możliwość elastycznego kształtowania wielkości zatrudnienia.Na co dzień do działów produkcyjnych, administracyjnych, logistycznych, informatycznych, kadrowych, i innych oddelegowujemy ponad 1000 osób. W ciągu ostatnich 3 lat ponad 5000 osób pracowało dla naszych Klientów. Nasza działalność jest prawnie umotywowana, jako jedna z pierwszych firm uzyskaliśmy certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy w zakresie:Agencji Pracy Tymczasowej (nr 136/3), Doradztwa Personalnego (nr 136/2) oraz Pośrednictwa Pracy (nr 136/1a).W roku 2004 odpowiadając na wzmożone zainteresowanie praca w Unii Europejskiej uzyskaliśmy kolejny certyfikat na Pośrednictwo do pracy za granicą obywateli polskich u pracodawców zagranicznych (nr 136/1b)Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz rzetelności w świadczeniu usług pozyskaliśmy znaczne grono klientów, którzy udzielili nam swoich referencji.W roku 2005 zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w Związku Agencji Pracy Tymczasowej (ZAPT). Jest to najdłużej działająca i najbardziej prestiżowa organizacja skupiająca firmy z branży, obecnie funkcjonująca pod nazwą Polskie Forum HR. Firmy w niej zrzeszone za główne zadanie postawiły sobie przestrzeganie Kodeksu Postępowania Etycznego określającego profesjonalne standardy świadczenia usług w zakresie dostarczania pracowników tymczasowych oraz opieki nad tymi pracownikami. Kodeks ten obowiązuje wszystkie firmy członkowskie, które pragną by w niedalekiej przyszłości zasady w nim zawarte stały się obowiązującymi w branży. Jesteśmy również zrzeszeni w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan".W lipcu 2007 nastąpiło połączenie Trenkwalder z Benefit -dało to naszym Klientom ujednolicenie pod jednym szyldem międzynarodowego doświadczenia i sprawdzonych narzędzi doradztwa personalnego z perfekcyjną znajomością lokalnego rynku.www.trenkwalder.com

1 - 10 z 186 ofert pracy

Trenkwalder #

Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa

Trenkwalder

Rzeszów, podkarpackie

Trenkwalder

Stanowisko Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa zatrudnienie na pełen etat, wymagane doświadczenie, umowa o pracę, pakiet szkoleń, opieka zdrowotna

Stanowisko Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa zatrudnienie ... pokaż więcej Stanowisko Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa zatrudnienie na pełen etat, wymagane doświadczenie, umowa o pracę, pakiet szkoleń, opieka zdrowotna

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

Trenkwalder #

Specjalista ds. kadr i płac (k/m)

Trenkwalder

Rzeszów, podkarpackie

Trenkwalder

Oferta pracy dla Specjalisty ds. kadr i płac. Wymagane wykształcenie, doświadczenie, znajomość programów kadrowo-płacowych. Zatrudnienie na pełen etat, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i opieka zdrowotna.

Oferta pracy dla Specjalisty ds. kadr i płac. Wymagane wykształceni... pokaż więcej Oferta pracy dla Specjalisty ds. kadr i płac. Wymagane wykształcenie, doświadczenie, znajomość programów kadrowo-płacowych. Zatrudnienie na pełen etat, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i opieka zdrowotna.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

Trenkwalder #

Magazynier (m/k)

Trenkwalder

Legnica, dolnośląskie

Trenkwalder

Praca magazyniera: obsługa wózka widłowego, praca zmianowa, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + premie, benefity: opieka medyczna, Karta Multisport i ubezpieczenie grupowe.

Praca magazyniera: obsługa wózka widłowego, praca zmianowa, umowa o... pokaż więcej Praca magazyniera: obsługa wózka widłowego, praca zmianowa, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + premie, benefity: opieka medyczna, Karta Multisport i ubezpieczenie grupowe.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

Trenkwalder #

Komisjoner w magazynie z napojami (m/k) - Teising, Niemcy

Trenkwalder

Teising, zagranica

Trenkwalder

Komisjoner z napojami w Niemczech, stawka 13,50 euro/h brutto, umowa tymczasowa z Agencją Trenkwalder, możliwość nadgodzin, zakwaterowanie, wsparcie koordynatora. Wymagane doświadczenie z pick-by-voice i j. niemiecki.

Komisjoner z napojami w Niemczech, stawka 13,50 euro/h brutto, umow... pokaż więcej Komisjoner z napojami w Niemczech, stawka 13,50 euro/h brutto, umowa tymczasowa z Agencją Trenkwalder, możliwość nadgodzin, zakwaterowanie, wsparcie koordynatora. Wymagane doświadczenie z pick-by-voice i j. niemiecki.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

Trenkwalder #

Kierownik ds. administracji i finansów (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder

Oferta pracy dla Kierownika ds. administracji i finansów. Wymagane doświadczenie, umowa B2B, praca hybrydowa, szkolenia, elastyczne godziny, rozwój zawodowy, etapy rekrutacji określone.

Oferta pracy dla Kierownika ds. administracji i finansów. Wymagane ... pokaż więcej Oferta pracy dla Kierownika ds. administracji i finansów. Wymagane doświadczenie, umowa B2B, praca hybrydowa, szkolenia, elastyczne godziny, rozwój zawodowy, etapy rekrutacji określone.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

Trenkwalder #

Lider/ka produkcji

Trenkwalder

Legnica, dolnośląskie

Trenkwalder

Stanowisko lidera produkcji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na stałą. Oferowane szkolenia, benefity takie jak prywatna opieka medyczna, Karta Medicover, ubezpieczenie grupowe.

Stanowisko lidera produkcji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynk... pokaż więcej Stanowisko lidera produkcji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na stałą. Oferowane szkolenia, benefity takie jak prywatna opieka medyczna, Karta Medicover, ubezpieczenie grupowe.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

Trenkwalder #

Specjalista ds. kadr i rekrutacji (k/m)

Trenkwalder

Mokotów, Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder

Specjalista ds. kadr i rekrutacji. Wymagane doświadczenie, znajomość języka angielskiego. Oferowane: umowa o pracę, benefity, ubezpieczenie, praca w systemie hybrydowym, wynagrodzenie stałe + premia.

Specjalista ds. kadr i rekrutacji. Wymagane doświadczenie, znajomoś... pokaż więcej Specjalista ds. kadr i rekrutacji. Wymagane doświadczenie, znajomość języka angielskiego. Oferowane: umowa o pracę, benefity, ubezpieczenie, praca w systemie hybrydowym, wynagrodzenie stałe + premia.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

Trenkwalder #

Operator procesu produkcji (m/k)

Trenkwalder

Pilawa, mazowieckie

Trenkwalder

Operator procesu produkcji w AkzoNobel w Pilawie. Praca dwuzmianowa, min. 2-3 miesiące doświadczenia. Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia na stałą. Pakiet benefitów, system premiowy, pełny etat, wolne weekendy.

Operator procesu produkcji w AkzoNobel w Pilawie. Praca dwuzmianowa... pokaż więcej Operator procesu produkcji w AkzoNobel w Pilawie. Praca dwuzmianowa, min. 2-3 miesiące doświadczenia. Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia na stałą. Pakiet benefitów, system premiowy, pełny etat, wolne weekendy.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

Trenkwalder #

Pracownik obsługi hali/Magazynier (k/m)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder

Oferta pracy na stanowisku Pracownik obsługi hali/Magazynier w centrum Wrocławia. Umowa o pracę tymczasową, możliwość przejścia na stałe. Wynagrodzenie 29,00 zł/godzina plus premia. Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin. Dodatkowe benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Oferta pracy na stanowisku Pracownik obsługi hali/Magazynier w cent... pokaż więcej Oferta pracy na stanowisku Pracownik obsługi hali/Magazynier w centrum Wrocławia. Umowa o pracę tymczasową, możliwość przejścia na stałe. Wynagrodzenie 29,00 zł/godzina plus premia. Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin. Dodatkowe benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

Trenkwalder #

Operator produkcji /operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder

Duchnice, mazowieckie

Trenkwalder

Operator produkcji /operator wózka widłowego. Zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej z możliwością przejścia na umowę bezpośrednią. Wynagrodzenie 5500 - 6000 zł brutto, ciekawy pakiet benefitów, praca na etacie w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku. Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego.

Operator produkcji /operator wózka widłowego. Zatrudnienie na podst... pokaż więcej Operator produkcji /operator wózka widłowego. Zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej z możliwością przejścia na umowę bezpośrednią. Wynagrodzenie 5500 - 6000 zł brutto, ciekawy pakiet benefitów, praca na etacie w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku. Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj