Specjalista ds. personalnych i płac (k/m)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • naliczanie i weryfikacja list płac (dla ok. 150 osób),
  • obsługa i rozliczanie umów cywilnoprawnych (kilka osób),
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,
  • bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • obsługa programu Płatnik (dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe w tym korekty),
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
  • sporządzanie dokumentacji do US,
  • prowadzenie korespondencji z organami i instytucjami państwowymi,
  • przygotowywanie zestawień płacowych do księgowania wynagrodzeń,
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby spółki.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z naliczaniem płac,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w posługiwaniu się systemem kadrowo-płacowym (mile widziana znajomość Enovy),
  • doświadczenie w posługiwaniu się systemem Płatnik,
  • dokładność, systematyczność i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i otwartość.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie podstawowe + premię w skali miesiąca,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • pracę w modelu hybrydowym po okresie próbnym,
  • rozwojowe stanowisko w międzynarodowych strukturach.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.