Service Delivery Manager – Global IT Team

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-10-53847

Moim Klientem jest globalny lider pochodzenia skandynawskiego znany ze swojego innowacyjnego podejścia do biznesu i wysokich standardów pracy.

Dla tego właśnie Klienta poszukuję profesjonalnego Service Delivery Managera, który będzie pracował w zespole należącym do globalnego IT Service Delivery Centre zlokalizowanego w Warszawie.

Do głównych zadań należą:
- Utrzymanie relacji biznesowych z interesariuszami na poziomie międzynarodowym (głównie Europa i USA)
- Odpowiedzialność za dostarczenie serwisów według najwyższych standardów i ustalonych poziomów
- Prezentowanie strategii odnośnie rozwiązań i serwisu IT
- Identyfikowanie nowych potrzeb ze strony biznesu odnośnie rozwoju usług IT
- Tworzenie, omawianie i bieżące analizowanie service agreements
- Pełnienie roli konsultanta i doradcy w zakresie projektów i procesów ITCS
- Identyfikowanie obszarów serwisu mogących podlegać tranzycji do Delivery Centrum w Polsce

Wymagania:
- Minimum 3 lata w zarządzaniu dostarczeniem serwisów IT w globalnym środowisku dla wewnętrznych lub zewnętrznych Klientów komunikując z kluczowymi interesariuszami
- Biegłe posługiwanie się językiem angielskim jest obowiązkowe. Dodatkowa znajomość języka duńskiego będzie plusem, ale nie jest wymogiem
- Zrozumienie strategicznych decyzji w firmie i silnie biznesowe nastawienie
- Doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami
- Znajomość narzędzi ITSM (Nilex, Remedy, Service Manager lub inne)
- Certyfikacja ITIL
- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy z różnymi jednostkami technicznymi, operacyjnymi itd.
- Pozytywne nastawienie, umiejętność motywowania i drive’owania procesów
- Umiejętności analityczne oraz szybkiego podejmowania decyzji
- Otwartość na podróże w wymiarze 20-40%

Korzyści:
- Możliwość pracy na poziomie Globalnym
- Umowa o pracę
- Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie
- Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Internet / e-commerce , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca IT - Hardware / Information Systems