Opis stanowiska pracy

1-26-53500
Wynagrodzenie: 6000 - 7500 PLN

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielny Księgowy

Zakres obowiązków:
- samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek z kapitałem zagranicznym
- sporządzanie deklaracji VAT i CIT
- dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
- przygotowywanie, kontrolowanie i dokonywanie płatności
- procesowanie faktur
- uzgadnianie kont
- przygotowywanie analiz i sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane kierunki: finanse, księgowość
- dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży nieruchomości
- znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych (w tym VAT i CIT)
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra znajomość pakietu Office

Korzyści:
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- prywatną opiekę medyczną i kartę multisport
- intensywne wdrożenie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse