Opis stanowiska pracy

3-13-53842
Wynagrodzenie: 3500 - 4000 PLN

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży medycznej – pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Lokalizacja: Warszawa, ul. Poleczki

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie zamówień,
- rozmieszczanie przyjętego towaru w magazynie,
- wprowadzanie do systemu danych dotyczących ilości towaru,
- przygotowanie przesyłek wg. obowiązującej procedury,
- wystawianie dokumentów magazynowych,
- bieżąca współpraca z firmami kurierskimi,
- terminowa i kompleksowa realizacja zleceń.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dobra znajomość programów MS Excel i MS Word,
- umiejętność pracy w zespole,
- rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Korzyści:
Nasz Klient oferuje:
- umowa o pracę na czas określony 3 miesiące z mozliwością przedłużenia
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- prace w przyjaznym i zgranym zespole,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca na magazynie , Praca Praca fizyczna , Praca Logistyka