Księgowy AP z językiem węgierskim

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

1-7-58385
Wynagrodzenie: 5000 - 7000 PLN

Nasz klient, międzynarodowa firma z branży ubezpieczeniowej, poszukuje księgowego AP, który dołączy do zespołu i zaopiekuje się rynkiem węgierskim na stanowisku

(Junior) Accounts Payable Specialist with Hungarian

Twoje obowiązki:
- standaryzacja i usprawnienie pełnego procesu AP
- kontakt z dostawcami
- procesowanie i księgowanie faktur (PO i non-PO)
- credit notes
- wydatki pracownicze (employee expenses)
- payment proposals
- uzgadnianie kont i sald klientów
- praca w systemie PeopleSoft

Wymagania:
Jesteś idealnym kandydatem (lub kandydatką), jeśli:
- ukończyłeś/ukończyłaś studia wyższe na kierunku finanse, rachunkowość lub pokrewnym
- masz co najmniej rok doświadczenia w księgowości Account Payable w strukturach typu SSC/BPO lub w międzynarodowych firmach
- płynnie mówisz i piszesz po węgiersku (C1)
- bardzo dobrze piszesz i mówisz po angielsku (B2)
- świetnie radzisz sobie z Excelem
- lubisz przenosić i usprawniać procesy (szczególnie cennym atutem będzie doświadczenie w pracy z metodologią LEAN)

Korzyści:
Jako członek zespołu otrzymasz możliwość rozwijania swoich umiejętności procesowych (np, praca w metodologii LEAN) oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
Twoje wynagrodzenie zostanie dostosowane do poziomu Twojego doświadczenia.

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse