Commercial Director - Poland

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

1-26-60134
Wynagrodzenie: 25000 - 35000 PLN

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko Commercial Director – Poland.

Miejsce pracy i biuro do ustalenia według preferencji zwycięskiego kandydata. Z racji podróży służbowych, najdogodniejsza byłaby centralna Polska.

Misją w tej roli będzie skuteczne kierowanie polskim oddziałem firmy tak, aby realizować krótko i długoterminowe cele zespołowe wynikające z przyjętego planu rozwoju firmy.

Główne zadania:
- planowanie oraz aktywny udział w działaniach sprzedażowych na terenie Polski
- nadzór nad realizacją celów zespołu oraz udoskonalanie najlepszych praktyk we współpracy z zagranicznymi działami finansów, marketingu, sprzedaży, IT oraz HR
- nadzór nad kondycją finansową oddziału w Polsce
- raportowanie wyników finansowych i sprzedażowych do grupy
- międzynarodowa współpraca w zakresie koordynacji działań jednostek produkcyjnych
- zarządzanie zespołem: przywództwo, motywowanie, rozwój oraz ewaluacja
- raportowanie do zarządu grupy za granicą

Wymagania:
- min. 10 lat doświadczenia w sprzedaży
- około 3-4 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
- doświadczenie w branży budowlanej - warunek konieczny
- bardzo dobre umiejętności interpersonalne, w szczególności komunikacyjne i przywódcze
- biegły angielski - do codziennej współpracy
- wykształcenie techniczne, inżynierskie itp. będzie silnym atutem

Korzyści:
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
- system premiowy
- narzędzia do wykonywania pracy samochód służbowy, laptop, telefon etc.

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Kontrola jakości