Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy dla "Kadra Zarządzająca", na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

397 ofert pracy dla: Kadra Zarządzająca

Sortuj według:
  • KIEROWNIK ROBÓT INSTALACYJNYCH/MONTAŻOWYCH

    PRT Energet

    Nowe Czarnowo, zachodniopomorskie

    Numer oferty: StPr/20/0576Obowiązki:Obowiązki: • organizacja oraz zarządzanie pracą zespołu pracowników, • zaopatrzenie firmy w materiały na potrzeby wykonywanych zadań ( środki BHP, odzież, materiały do produkcji, materiały spawalnicze, materiały łączne, części itd.), • kontakt z przedstawicielami firm zlecających oraz powiązanych umowami, • udział w spotkaniach organizowanych przez zleceniodawców, • rozliczanie czasu ...

  • KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWEGO

    Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o.

    Przemyśl, podkarpackie

    Numer oferty: StPr/20/0879Obowiązki:prowadzenie rachunkowości Spółki, spoprządzanie sprawozdań finansowych, prowadzen ie rozliczeń ZUS, US.Szczególy na stronie internetowej www.pgmprzemysl.pl (aktualności)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe 4-letnie, ekonomicznewyższe (w tym licencjat), brakpomaturalne/policealne, ekonomiczneZawód:Kierownik działu finansowego (wymagany staż - lata: 3 ...

  • Kierownik Produkcji – Branża FMCG

    Moltton

    Śląskie, śląskie

    Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem pracowników (Kierownicy Zmiany, Brygadziści, pracownicy produkcyjni) Nadzorowanie całokształtu działalności produkcyjnej zakładu - zarządzanie pracą parku maszynowego, Planowanie pracy podległego zespołu oraz wyznaczenie priorytetów Kontrola wydajności pracy, podejmowanie działań zapewniających ciągłość przebiegu procesów technologicznych raportowanie wyników ...