Asystent/ka Prezesa Zarządu

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • prowadzenie kalendarza prezesa,
  • organizacja spotkań i wyjazdów służbowych prezesa,
  • przygotowywanie agend spotkań / wyjazdów itp.,
  • rozliczanie wydatków i delegacji,
  • koordynacja obiegu dokumentów wymagających podpisu zarządu,
  • obsługa recepcyjna gości,
  • obsługa korespondencji (odbiór, rozdzielanie, skanowanie),
  • obsługa klienta wewnętrznego (udzielanie informacji),
  • składanie zapotrzebowania na materiały biurowe, odbiór dostaw,
  • przygotowanie sal na spotkania zarządu,
  • wsparcie w przygotowywaniu i opracowywaniu pism w języku polskim i angielskim.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym, najlepiej analogicznym stanowisku (asystentka prezesa/członka zarządu) - wymóg konieczny,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowych strukturach, najlepiej dużej organizacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - wymóg konieczny,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • duża podzielność uwagi,
  • bardzo dobra organizacja pracy i obowiązków,
  • rzetelne i odpowiedzialne podejście do zadań,
  • operatywność, szybkość działania,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pakietem dodatkowych benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty benefitowe),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę dającą dużo satysfakcji z możliwością zdobycia doświadczenia,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.