Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Asystent/ka Biura

Miejsce pracy: Warszawa
3-1-58808

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki i znasz język angielski w stopniu komunikatywnym zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Dla naszego Klienta – firmy z branży farmaceutycznej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ ka Biura

Zadania na stanowisku:
- Obsługa centrali telefonicznej,
- Ewidencja i zarządzanie korespondencją, odbieranie i nadawanie przesyłek pocztowych,
- Rejestrowanie faktur wpływających do firmy,
- Zamawianie artykułów biurowych,
- Współpraca z firmami kurierskimi, cateringowymi, taksówkowymi,
- Kontakt z przedstawicielami medycznymi,
- Przygotowanie zestawień/raportów/prezentacji na zlecenie przełożonego,
- Bieżące wsparcie pracowników biura,
- Dbałość o wygląd i bieżące funkcjonowanie biura.

Wymagania:
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat studiów (mile widziane kierunki: farmacja, biotechnologia, fizyka),
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 m-cy,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie, umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej w języku angielskim, witanie gości oraz biznesowa korespondencja e-mailowa w tym języku),
- Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office.

Korzyści:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Benefity: opieka medyczna, polisa na życie, karta sportowa
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
- Biuro w dobrze skomunikowanym punkcie, blisko Metro Wilanowska