Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, zlokalizowanego w Centrum Warszawy poszukujemy osób na stanowisko: Asystenta/ka działu księgowego

Wymagania

Twoje zadania:

  • wprowadzanie faktur do systemu NA-VISION
  • księgowanie faktur zakupu
  • weryfikacja faktur pod kątem VAT, CIT, kompletności dokumentów

Oczekujemy:

  • pierwszego doświadczenia w księgowości
  • znajomości sytemu Na-vision

Oferujemy:

  • umowę zlecanie (stawka 25 zł brutto/h)
  • praca tymczasowa na około 1-2 miesiące
  • benefity (multisport, medicover, ubezpieczenie PZU)
  • zatrudnienie od zaraz

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse