Opis stanowiska pracy

1-23-58047

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko VAT & Business Development Group Manager, w której zwycięska osoba będzie odpowiedzialna za działalność całego regionu Europy Środkowej (cztery stolice, cztery biura).

Do zadań będzie należeć:
- wzmocnienie regionalnych działań rozwoju biznesu – usług rozliczania VAT – wśród istniejących klientów
- poszukiwanie oraz kwalifikacja nowych możliwości we współpracy z managerami oddziałów
- dbanie o poprawność i standaryzację usługi rozliczania VAT we wszystkich jednostkach
- reprezentowanie marki na wydarzeniach branżowych

Wymagania:
- doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, sprzedaży usług finansowych
- doświadczenie i wiedza merytoryczna z zakresu VAT
- biegły angielski do codziennej pracy
- mile wile widziane doświadczenie w środowisku konsultingowym (np. BIG 4)
- możliwość zagranicznych podróży służbowych (zależnie od rozwoju sytuacji związanej z COVID-19)

Korzyści:
- autonomia w działaniu oraz realny wpływ na biznes firmy
- wynagrodzenie dopasowanie do doświadczenia kandydata
- premia roczna
- prywatny pakiet medyczny

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca Kadra zarządzająca , Praca Marketing / PR / Social Media