Opis stanowiska pracy

7-7-58744

Dla naszego Klienta, centrum biznesowego międzynarodowej firmy z sektora motoryzacyjnego, poszukujemy Kandydata gotowego objąć stanowisko Team Leadera zespołu księgowego odpowiedzialnego za rozrachunki zakładów polskich i zagraniczych.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres zadań:
- koordynacja procesów dedykowanych zespołowi - księga główna, zamknięcia miesiąca, uzgadnianie kont, środki trwałe,
- zarządzanie zespołem - rozwój, delegowanie, oceny, wyznaczanie celów,
- wspieranie procesów migracyjnych i projektowych,
- wspieranie procesów przewidywań budżetowych w zakresie bilansu dla obsługiwanych podmiotów,
- dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami/stakeholderami.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, kierunkowe,
- min.3 lata doświadczenia w księgowości,
- doświadczenie w roli lidera lub koordynatora zespołu,
- znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
- biegłość w posługiwaniu się MS Excel,
- proaktywność w podejmowaniu działań,
- praktyczna znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Korzyści:
- szansa objęcia samodzielnego stanowiska i rozwoju w obszarze zarządzania zespołem,
- bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in.: wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony świąteczne,
- stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji,
- ekspozycja na kontakty międzynarodowe w ramach struktur centrum usług wspólnych.

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse