Szef działu R&D

HR SIGMA

Warszawa, mazowieckie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór nad badaniami rozwojowymi,
  • Kierowanie zespołem inżynierów w dziale R&D tworzących prototypy oraz rozwiązania komercyjne,
  • Identyfikacja problemów technicznych, podejmowanie kroków w celu ich rozwiązania oraz wspieranie zespołu w rozwiązywaniu problemów,
  • Projektowanie nowych produktów oraz modernizacja istniejących,
  • Nadzór nad technologiami,
  • Analiza dostępnych rozwiązań technologicznych,
  • Wsparcie techniczne dla innych działów firmy,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • Raportowanie prac do Zarządu,
  • Udział w wielu projektach rozwojowych.

Wymagania:

  • oświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale R&D,
  • Doświadczenie we współpracy z innymi działami w przedsiębiorstwie produkcyjno - handlowym,
  • Umiejętność budowania i efektywnego zarządzania zespołem,
  • Kreatywność, profesjonalizm, umiejętność analitycznego myślenia,

Znajomość języka angielskiego,
Biegła znajomość zarządzania projektami.

Firma oferuje:

  • wyzwania w postaci realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • przyjazną atmosferę,
  • dużą samodzielność w działaniach i realizację zadań przy bezpośredniej współpracy z Zarządem Spółki,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA