HR SIGMA

HR SIGMA

Bielsko- Biała, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
200

Prezentacja firmy

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.

1 - 10 z 113 ofert pracy

HR SIGMA #

Audytor finansowy

HR SIGMA

Cieszyn, śląskie

HR SIGMA

Oferta pracy dla audytora finansowego z umową o pracę, narzędziami pracy, wsparciem zespołu, stabilnym zatrudnieniem i możliwościami rozwoju zawodowego. Wymagane analizy, doświadczenie w audycie i Excelu. CV na lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Oferta pracy dla audytora finansowego z umową o pracę, narzędziami ... pokaż więcej Oferta pracy dla audytora finansowego z umową o pracę, narzędziami pracy, wsparciem zespołu, stabilnym zatrudnieniem i możliwościami rozwoju zawodowego. Wymagane analizy, doświadczenie w audycie i Excelu. CV na lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

HR SIGMA #

Pracownik montażu 2 zmiany

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Oferta pracy jako Pracownik Montażu 2 Zmiany z umową o pracę tymczasową. Zadania obejmują montaż produktów i laminację tkanin. Wymagana umiejętność pracy zespołowej i gotowość do pracy zmianowej. Brak informacji o wynagrodzeniu i dodatkowych korzyściach.

Oferta pracy jako Pracownik Montażu 2 Zmiany z umową o pracę tymcza... pokaż więcej Oferta pracy jako Pracownik Montażu 2 Zmiany z umową o pracę tymczasową. Zadania obejmują montaż produktów i laminację tkanin. Wymagana umiejętność pracy zespołowej i gotowość do pracy zmianowej. Brak informacji o wynagrodzeniu i dodatkowych korzyściach.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

HR SIGMA #

Proste prace magazynowe - praca na wakacje

HR SIGMA

Cieszyn, śląskie

HR SIGMA

Praca magazynowa na wakacje w Gumnie, umowa tymczasowa, praca od zaraz na 1 zmianę. Wymagane doświadczenie w magazynie, oferowane stałe zatrudnienie, brak informacji o wynagrodzeniu i dodatkowych korzyściach. Zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Praca magazynowa na wakacje w Gumnie, umowa tymczasowa, praca od za... pokaż więcej Praca magazynowa na wakacje w Gumnie, umowa tymczasowa, praca od zaraz na 1 zmianę. Wymagane doświadczenie w magazynie, oferowane stałe zatrudnienie, brak informacji o wynagrodzeniu i dodatkowych korzyściach. Zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

HR SIGMA #

Lider/brygadzista Produkcji

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Oferta pracy dla Lidera/brygadzisty Produkcji z doświadczeniem na stanowisku, obsługą maszyn CNC. Oferowane stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, rozwój zawodowy, udział w projektach, przyjazna atmosfera i wsparcie zespołu.

Oferta pracy dla Lidera/brygadzisty Produkcji z doświadczeniem na s... pokaż więcej Oferta pracy dla Lidera/brygadzisty Produkcji z doświadczeniem na stanowisku, obsługą maszyn CNC. Oferowane stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, rozwój zawodowy, udział w projektach, przyjazna atmosfera i wsparcie zespołu.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

HR SIGMA #

Pracownik ds. rachunkowości

HR SIGMA

Cieszyn, śląskie

HR SIGMA

Oferta pracy dla Pracownika ds. rachunkowości z możliwością zdobycia doświadczenia. Praca w przyjaznym środowisku, konkurencyjne wynagrodzenie i szkolenia dostosowane do poziomu. Wymagane wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości.

Oferta pracy dla Pracownika ds. rachunkowości z możliwością zdobyci... pokaż więcej Oferta pracy dla Pracownika ds. rachunkowości z możliwością zdobycia doświadczenia. Praca w przyjaznym środowisku, konkurencyjne wynagrodzenie i szkolenia dostosowane do poziomu. Wymagane wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

HR SIGMA #

Specjalista ds. pełnej księgowości

HR SIGMA

Cieszyn, śląskie

HR SIGMA

Oferta pracy dla Specjalisty ds. pełnej księgowości. Wymagane wykształcenie i znajomość przepisów podatkowych. Oferowane stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie, rozwój zawodowy i szkolenia oraz przyjazne środowisko pracy.

Oferta pracy dla Specjalisty ds. pełnej księgowości. Wymagane wyksz... pokaż więcej Oferta pracy dla Specjalisty ds. pełnej księgowości. Wymagane wykształcenie i znajomość przepisów podatkowych. Oferowane stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie, rozwój zawodowy i szkolenia oraz przyjazne środowisko pracy.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

HR SIGMA #

Kierownik logistyki z językiem angielskim - od zaraz

HR SIGMA

Skawina, małopolskie

HR SIGMA

Praca kierownika logistyki z językiem angielskim. Wymagane doświadczenie 4 lata. Oferowane atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie. System pracy 1 zmianowy (7-15), umowa o pracę. Przyjazne środowisko pracy i ciekawe projekty.

Praca kierownika logistyki z językiem angielskim. Wymagane doświadc... pokaż więcej Praca kierownika logistyki z językiem angielskim. Wymagane doświadczenie 4 lata. Oferowane atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie. System pracy 1 zmianowy (7-15), umowa o pracę. Przyjazne środowisko pracy i ciekawe projekty.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

HR SIGMA #

Pracownik ds. administracji

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Stanowisko pracownika ds. administracji oferuje stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy, przyjazną atmosferę pracy i pakiet socjalny. Wymagane doświadczenie, organizacja pracy i znajomość MS Office. Język angielski konieczny. Przesyłanie CV na podany adres email.

Stanowisko pracownika ds. administracji oferuje stabilne zatrudnien... pokaż więcej Stanowisko pracownika ds. administracji oferuje stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy, przyjazną atmosferę pracy i pakiet socjalny. Wymagane doświadczenie, organizacja pracy i znajomość MS Office. Język angielski konieczny. Przesyłanie CV na podany adres email.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

HR SIGMA #

Pracownik Gospodarczy

HR SIGMA

Czechowice-Dziedzice, śląskie

HR SIGMA

Praca jako Pracownik Gospodarczy w rozwijającej się firmie rolniczej. Obowiązki to m.in. pakowanie paszy, nadzór nad zwierzętami i dbanie o warunki środowiskowe. Wymagany system zmianowy. Oferowane stabilne zatrudnienie, przyjazne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Praca jako Pracownik Gospodarczy w rozwijającej się firmie rolnicze... pokaż więcej Praca jako Pracownik Gospodarczy w rozwijającej się firmie rolniczej. Obowiązki to m.in. pakowanie paszy, nadzór nad zwierzętami i dbanie o warunki środowiskowe. Wymagany system zmianowy. Oferowane stabilne zatrudnienie, przyjazne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

HR SIGMA #

Zarządca nieruchomości i terenów zielonych

HR SIGMA

Ustroń, śląskie

HR SIGMA

Zarządca nieruchomości i terenów zielonych. Wymagane wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, obywatelstwo polskie. Oferowane stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, praca w godzinach 7.00-15.00 z samochodem, telefonem i laptopem.

Zarządca nieruchomości i terenów zielonych. Wymagane wykształcenie ... pokaż więcej Zarządca nieruchomości i terenów zielonych. Wymagane wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, obywatelstwo polskie. Oferowane stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, praca w godzinach 7.00-15.00 z samochodem, telefonem i laptopem.

Ostatnia aktualizacja wczoraj