Supervisor zespołu księgowości (branża nieruchomości)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z klientów poszukuję Supervisora zespołu księgowości (m/f) - spółki z branży nieruchomości.

Poszukiwana osoba będzie pracowała operacyjnie, będzie weryfikowała pracę młodszych księgowych oraz będzie miała możliwość brania udziału w projektach usprawniających pracę działu księgowego.

Szeroki zakres zadań, duża samodzielność oraz elastyczne podejście do pracownika.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znana i ceniona organizacja, która specjalizuje się w branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Księgowanie dokumentów przy wsparciu zespołu księgowego
  • Księgowanie amortyzacji
  • Przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych raportów sprawozdawczości finansowej
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (między innymi VAT, CIT, PIT)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych wg UoR

Profil kandydata

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (branża nieruchomości)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i pokrewne)
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Hybrydowy system pracy (z możliwością przewagi pracy w domu)
  • Realne możliwości rozwoju
  • Pakiet szkoleń dla pracownika
  • Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi