Starszy Specjalista (Manager) ds. raportowania

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukuje osoby, której głównym zadaniem będzie przygotowywanie raportowania (sprawozdań finansowych) wg IFRS.

Jest to nowo tworzone stanowisko. Poszukuje osoby z doświadczeniem w wewnętrznych działach finansowych jak i osoby z audytu finansowego lub działów advisory z BIG4 - istotna jest bardzo dobra znajomość IFRS oraz znajomość branży nieruchomości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży nieruchomości komercyjnych

Opis stanowiska

  • Udział w wdrażaniu raportowania (w tym tworzenie nowej polityki raportowania) wg IFRS
  • Przygotowywanie jednostkowych sprawozdań wg IFRS
  • Sporządzanie oraz analiza pakietów zgodnie z polityką Grupy oraz IFRS
  • Przeprowadzanie audytów
  • Wsparcie w zakresie usprawniania procesów sprawozdawczych
  • Współpraca z zespołem księgowości, kontrolingu i audytorami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych lub pokrewna
  • Bardzo dobra znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości oraz IFRS
  • Doświadczenie w przygotowywaniu/badaniu sprawozdań finansowych wg IFRS
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2)

Oferujemy

  • Umowa o pracę/ współpraca B2B (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Realne możliwości rozwoju
  • Bonus roczny
  • Biuro w Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page