Starszy Specjalista ds. Marketingu

HR SIGMA

Warszawa, mazowieckie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bezpośrednia współpraca z Szefem Marketingu,
  • koordynacja i realizacja projektów marketingowych,
  • udział w akcjach marketingowych z wykorzystaniem wszystkich kanałów komunikacji, w tym produkcji filmowej, kampanii cyfrowych, targów itp.,
  • prowadzenie analiz marketingowych,
  • współtworzenie oraz kontrola realizacji budżetu marketingowego,
  • monitorowanie aktywności konkurencji oraz sytuacji na rynku pod kątem produktów, nowości, trendów,
  • planowanie działań promocyjnych, marketingowych, sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w działach marketingu lub agencjach reklamowych (min. 2 lata),
  • doświadczenie w prowadzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych dla marek B2C i B2B,
  • szeroka wiedza na temat narzędzi marketingowych offline i online, z zaawansowaną wiedzą w zakresie komunikacji cyfrowej,
  • doświadczenie w kontroli budżetów projektów,
  • umiejętność tworzenia, planowania i realizacji projektów we współpracy z zewnętrznymi dostawcami, takimi jak agencje reklamowe, UX, badawcze i produkcyjne,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu komunikacji marketingowej dla marek technologicznych i/lub cyfrowych
  • strategiczne podejście do komunikacji marketingowej
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • inicjatywna i proaktywne podejście,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz odpowiedzialność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • elastyczne godziny pracy, hybrydowy model pracy (biuro/biuro domowe),
  • atmosfera startupowa ze świeżą energią i otwartością na nowe pomysły,
  • międzynarodowe, wielokulturowe środowisko pracy oraz wyjazdy na globalne wydarzenia i spotkania biznesowe,
  • możliwość rozwoju umiejętności związanych z marketingiem dzięki udziałowi w inspirujących projektach zintegrowanych,
  • benefity m.in. szkolenia językowe, szkolenia, prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, premie świąteczne, eventy intengracyjne.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: praca@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska!

Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA