Opis stanowiska pracy

6-7-58928

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy audytorskiej badającej spółki GPW, poszukujemy osoby na stanowisko starszego audytora.

Będziesz odpowiedzialny za:

- koordynację i prowadzenie krótkoterminowych projektów audytorskich polskich spółek z kapitałem międzynarodowym
- kierowanie zespołem audytorskim
- tworzenie/planowanie badania, a następnie realizacje audytu
- wspieranie i rozwijanie Klientów
- raportowanie

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia w audycie finansowym zew. lub wew.
- wykształcenie wyższe
- znajomość metody i procedur badania sprawozdań finansowych
- wiedza na temat polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- zdolności analityczne
- dobra organizacja pracy
- wysokie zdolności interpersonalne

Korzyści:
- umowa o pracę
- prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe
- wsparcie w otrzymaniu uprawnień biegłego rewidenta
- szkolenia

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse