Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy w miejscowości "Kraków" na email?

Utwórz powiadomienie e-mail

Filtry wyszukiwaniaFiltruj wyniki

934 oferty pracy lokalizacja: Kraków

Sortuj według:
  • SERWISANT

    Storopack

    Kraków, małopolskie

    Jesteś dla nas ważny. Kreatywność i zaangażowanie naszych około 2500 pracowników w 68 lokalizacjach na całym świecie są podstawą naszego sukcesu. Storopack jest wiodącą międzynarodową grupą przedsiębiorstw, która projektuje i produkuje opakowania ochronne i techniczne elementy formowane. Naszym pracownikom oferujemy ciekawe zadania z szybkimi procesami decyzyjnymi. Są to najlepsze warunki do ...

  • Hostessa (k/m)

    Trenkwalder

    Kraków, Polska, małopolskie

    Obowiązki: praca jako hostessa w sieci sklepów z artykułami wykończenia wnętrz, dla majsterkowiczów i nie tylko, praca polega na rekrutacji nowych osób do programu lojalnościowego. Wymagania: dyspozycyjność w dniu 02.01.2022 r. w godzinach 10-19, otwartość, komunikatywność, energiczność, ukończone 18 lat. ;) Oferujemy: umowę-zlecenie z pełnym ubezpieczeniem, stawkę 21 zł brutto/godzinę, a dla osób uczących się i ...

  • Młodszy specjalista ds. rekrutacji

    InterKadra Sp. z o.o.

    Do Twoich obowiązków będzie należało: prowadzenie procesów rekrutacyjnych, aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy, wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresia pozyskiwania pracowników tymczasowych, bieżąca współpraca z działem kadr i płac, codzienne wsparcie związane z obsługą i funkcjonowaniem biura. Oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze obsługi klienta - mile ...