Oferta wyróżniona

Specjalistka / Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Elokon Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:
  • administracyjne wsparcie działań sprzedażowych w Firmie
  • wprowadzanie danych w Systemie Sprzedażowym
  • zarządzanie wpływającymi zapytaniami ofertowymi
  • przygotowywanie oraz uczestniczenie w spotkaniach biznesowych, także tych w języku angielskim
  • bieżące wsparcie organizacyjne handlowców
  • nadzorowanie obiegu dokumentów sprzedażowych
  • ścisłą współpraca z Działem Marketingu
  • przygotowanie zestawień, raportów dotyczących pracy zespołu handlowego

Wymagania

Oczekujemy:
  • wykształcenia minimum średniego
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na stanowiskach związanych ze wsparciem sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów B2B
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel i PowerPoint)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziana znajomość platformy Salesforce oraz sprzedażowego modułu SAP
  • łatwości w budowaniu pozytywnych relacji biznesowych
  • umiejętności planowania i organizacji pracy

Oferujemy:

  • ciekawą, dające możliwości rozwojowe pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • system wynagrodzenia obejmujący część stałą oraz motywujący system premiowy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie wewnątrz organizacji
  • MultiSport + pakiet medyczny

Priorytetem działalności ELOKON Polska Sp. z o.o. jest problematyka kształtowania... bezpieczeństwa w zakresie użytkowania maszyn.

Firma ELOKON Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowych pracach na rzecz dostosowania użytkowanych maszyn do wymagań prawnych, a także zastosowaniu zaawansowanej techniki bezpieczeństwa w przemyśle.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Biuro / Dokumentacja