Specjalista/Starszy Specjalista w Biurze Zarządzania Kadrami

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Aktywny udział w budowaniu pozytywnego wizerunku PARP jako pracodawcy;
  • Tworzenie rozwiązań z obszaru Employer Brandingu i Candidate Experience;
  • Przygotowywanie informacji o działaniach HR do publikacji na firmowych profilach w social media oraz w zakładce „Kariera”;
  • Analiza rynku pracy, trendów i identyfikacja konkurencji;
  • Udział w wydarzeniach i projektach HR.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej;
  • Możliwość posiadania karty Multisport;
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej;
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w administracji publicznej;
  • Dostęp do szkoleń specjalistycznych;
  • Pracę w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe lub w trakcie studiów;
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań EB i komunikacji online;
  • Doświadczenie w realizacji projektów HR;
  • Zainteresowanie trendami w branży HR i EB;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.