Elektromechanik - Mechanik - Automatyk - Technik UR

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, producenta FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Mechanik, elektromechanik, automatyk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Legionowo

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie w zdolności produkcyjnej maszyn i urządzeń
  • Bieżące i okresowe naprawy, konserwacje, przebudowy
  • Wypełnianie dokumentacji

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku przy pracy z mechaniką, elektryką, automatyką maszyn
  • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, automatyki
  • Umiejętność czytania dokumentów technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uznaniowa 500 zł
  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do karty MultiSport, rodzinna opieka medyczna, polisa ubezpieczeniowa)
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z Nasielska, Pułtuska oraz Płońska

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.