Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania dotacji i funduszy unijnych

Agencja Turystyki Językowej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za przygotowywanie wniosków o dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obowiązki:

  • Pisanie profesjonalnych wniosków o dofinansowanie projektów zgodnie z wytycznymi EFS.
  • Analiza dokumentacji i opracowywanie kompletnych i zgodnych z wymaganiami wniosków.
  • Komunikacja z instytucjami zajmującymi się rozpatrywaniem wniosków.
  • Obsługa generatorów i programów służących wypełnianiu wniosków aplikacyjnych
  • Monitorowanie dostępności funduszy unijnych oraz innych zewnętrznych źródeł finansowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w opracowywanie kompletnych wniosków o dofinansowanie ze środków krajowych i unijnych, szczególnie w kontekście EFS. ( minimum 3 lata)
  • Znajomość regulacji prawnych, procedur i wytycznych programów finansowanych ze środków unijnych o środki z EFS.
  • Komunikatywność pracy w zespole oraz samodzielność w przygotowywaniu dokumentacji.
  • Znajomość programów operacyjnych z perspektywy finansowej 2014-2020, 2021-2027
  • Umiejętność tworzenia budżetów i harmonogramów, znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej oraz programów pomocowych
  • Mile widziane: Prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy: Mazowieckie

Preferowane zatrudnienie: umowa zlecenie/o dzieło, kontrakt B2B

Godziny pracy:
elastyczny grafik

Tryb wypłaty: miesięczna

System wynagrodzeń:
w zależności od doświadczenia

Jeśli posiadasz doświadczenie w pisaniu wniosków o dofinansowanie EFS i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Lingwista działa na polskim rynku od ponad 50 lat. Uczymy języków... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja