Specjalista ds. wsparcia procesu sprzedaży

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz klient to wiodący na rynku IT producent zaawansowanych systemów wspomagających interakcję między klientami i dostawcami usług, takich jak wirtualny oddział, moduły klasy Business Intelligence czy call/contact center. Prowadzi zaawansowane projekty informatyczne dla znanych, globalnych marek w 12 krajach. Klienci to najbardziej rozpoznawalne marki w branżach takich jak: bankowość, ubezpieczenia, szeroko pojęta branża finansowa.

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z działem handlowców polegająca na przygotowywaniu dokumentacji i ofert dla klientów
  • Kontakt z innymi działami w celu przygotowania oferty/dokumentacji niezbędnych do przetargu
  • Udział w negocjacjach handlowych

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analizy dokumentów
  • Przedsiębiorczość, samodzielność
  • Praktyczna znajomość posługiwania się pakietem MS Office

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w renomowanej Firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach zatrudnienia na b2b
  • Pakiet benefitów: karta multisport i opieka medyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media