Specjalista ds. weryfikacji płatności (język francuski) Back Office

Kraków, małopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

6-1-44337

Dla naszego Klienta poszukujemy osób biegle posługujących się językiem francuskim do działu Weryfikacji dokumentów i płatności.

Do obowiązków należy:

- weryfikacja dokumentacji w języku francuskim
- analiza danych finansowych
- kontakt z korporacyjnym Klientem
- przygotowywanie raportów i zestawień
- praca w programie MS Excel oraz systemie wewnętrznym
- współpraca z innymi pokrewnymi działami finansowymi

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie korporacyjne
- otwartość na wyzwania i chęć wykonywania nowych zadań
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów na polu biznesowym
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego
- dobra znajomość języka angielskiego
- podstawowa znajomość obsługi programu MS Excel

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie
- pakiet szkoleń językowych
- pakiet socjalny: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, vouchery
- bonusy finansowe
- programy referalowe
- darmowy parking
- program lojalnościowy

Agencja zatrudnienia numer 812.

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja