Specjalista ds. Raportowania

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1183092

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie korekt i arkuszy konsolidacyjnych,
  • Weryfikacja pakietów konsolidacyjnych wg MSSF,
  • Redagowanie i wysyłanie raportów na GPW,
  • Udział w tworzeniu sprawozdań finansowych,
  • Współpraca z głównymi akcjonariuszami i audytorami,
  • Przygotowywanie analiz finansowych,
  • Współdziałanie z zespołami wewnętrznymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie 2-5 lat rolach finansowo-księgowych (doświadczenie w audycie będzie dodatkowym atutem),
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość lube pokrewne)
  • Znajomość MSSF i / lub polskich standardów rachunkowości,
  • Biegłość w MS Office, SAP będzie atutem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Oferta zawiera:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej rozpoznawalnej organizacji,
  • Bogaty pakiet benefitów w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz platformę kafeteryjną,
  • Możliwość stałego rozwoju i nauki, dofinansowanie szkoleń oraz studiów podyplomowych,
  • Hybrydowy tryb pracy, elastyczne godziny, krótsze piątki.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa