Specjalista ds. P.POŻ i BHP – ¼ etatu

Webhelp Poland Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nr ref. BHP/06/19

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

zgodnie z § 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2.09.1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz art. 4 Ustawy z dnia 24.08.1991 r. o ochronie przeciwpożarowej w tym m.in.:

  • prowadzenie szkoleń z zakresu P.POŻ i BHP (głównie stanowiska administracyjne),
  • opracowywanie, tworzenie i prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi standardami w firmie,
  • przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP i P.POŻ
  • ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP,
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, etc.

Od kandydatów oczekujemy:

  • aktualnych uprawnień przeciwpożarowych (Inspektor ochrony przeciwpożarowej),
  • wykształcenia wyższego / podyplomowego w kierunku BHP i PPOŻ,
  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na powyższym stanowisku (zarówno w zakresie BHP jak i P.POŻ),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – szkolenia również dla obcokrajowców
  • znajomości obsługi komputera (MS Office),
  • gruntownej znajomości przepisów prawa z obszaru BHP, PPOŻ i ochrony środowiska oraz umiejętności ich stosowania w praktyce,
  • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP,
  • dobrej organizacji pracy

Wymagania

Oferujemy:

  • umowę o pracę – ¼ etatu (godziny pracy do ustalenia),
  • szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ZFŚS)

Prezentacja firmy

People first. Numbers later.  We are a global community of more than 12... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Biuro / Dokumentacja