Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Renault Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

KONCERN RENAULT
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów niezbędnych do oceny wyszkolenia sieci i zaplanowania kolejnych szkoleń
  • Przygotowywanie harmonogramu szkoleń
  • Obsługa systemu R-Learning (tworzenie kursów i grup, wprowadzanie danych i zamykanie grup, tworzenie ścieżek szkoleniowych)
  • Pomoc techniczna dla uczestników i prowadzących szkolenia online
  • Monitorowanie zapisów, potwierdzeń uczestnictwa i przewidywanej liczby uczestników szkolenia
  • Koordynacja pracy trenerów zewnętrznych
  • Stały kontakt z administratorami szkoleń w Sieci – pomoc, szkolenia, kontrola
  • Logistyka szkoleń zewnętrznych (wybór hoteli, rezerwacje, rozliczenia itp.)
  • Opieka nad salami w Centrum Szkoleniowym, bieżąca obsługa szkoleń
  • Przygotowywanie zestawień do fakturacji sieci

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Znajomość pakietu Office; Word, Excel, Access
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji
  • Umiejętne zarządzanie czasem i ustalania priorytetów
  • Umiejętności analityczne
  • Terminowość, rzetelność oraz dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność i reaktywność w działaniu
  • Zaangażowanie, optymizm i chęć rozwoju

To oferujemy

  • Aktywny udział w rozwoju kompetencji pracowników sieci
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w logistyce i organizacji równego typu projektów
  • Praca w międzynarodowym środowisku, współpraca z Centralą oraz krajami EAST
  • Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Zainteresowanych informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
  • Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".