Specjalista ds. ofertowania

Bico Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz zespół się rozrasta.

Szukamy specjalisty do działu przygotowania inwestycji. Masz doświadczenie? Wiedzę? Zgłoś się do nas!

Twoim zadaniem będzie kompleksowa obsługa postępowań przetargowych od wszczęcia postępowania do podpisania umowy w świetle nowych przepisów.

  • Aktywne monitorowanie rynku pod względem zamówień publicznych (analiza i selekcja ogłoszeń z branży budowlanej ) oraz prywatnych;
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej oraz monitorowanie wyników
  • pozyskiwanie specjalistów do przetargów w miarę potrzeby;
  • odpowiedzialność za terminowe składanie ofert;
  • utrzymywanie stałych relacji ze współpracownikami;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • ścisła współpraca z Zarządem

Wymagania

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym przygotowaniu postępowań przetargowych w zamówieniach publicznych ( min. 1 rok w branży budowlanej mile widziane)
  • masz doświadczenie w kontaktach z klientami
  • posiadasz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • znasz ustawę  Prawo Zamówień Publicznych
  • jesteś zaangażowany/a w pracę
  • jesteś dokładny/a
  • znasz w stopniu bardzo dobrym pakiet MS Office
  • masz Prawo jazdy kat.B
  • działasz w systemie zadaniowym
  • jesteś samodzielny/a
  • jesteś niekarany
  • cechuje Cię wysoki poziom kultury osobistej
  • bez problemu generujesz pomysły, jak zdobyć klienta.

Prezentacja firmy

Nie chodzi tylko o to, że jesteśmy inni, ale o to, że jesteśmy lepsi, <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy