Specjalista ds. Kadr z pasją do Excela

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 18 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 375 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • analiza oraz tworzenie cyklicznych raportów dotyczących danych personalnych na potrzeby Spółki,
  • analiza stanu zatrudnienia, struktury płacowej oraz danych z obszaru wynagrodzeń oraz ich graficzna prezentacja wraz z wnioskami
  • przygotowywanie standardów dla raportowania,
  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników oraz współpracowników grupy ALAB,
  • monitorowanie wskaźników HR,
  • raportowanie do Dyrektora Personalnego.

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo - płacowym,
  • doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel (poziom zaawansowany),
  • dobra znajomość prawa pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • pozytywne nastawienie i poczucie humoru.

W zamian za zaangażowanie pracę oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Ciekawą pracę, która pozwoli Ci rozwinąć Twoje dotychczasowej umiejętności.
  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój kompetencji.
  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach.
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.