Opis stanowiska pracy

3-14-62387
Wynagrodzenie: 6000 - 7000 PLN

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy:

Specjalisty ds. personalnych (umowa min. do końca 2021 r. z możliwością przedłużenia)
Do Twoich zadań należeć będzie:
- prawidłowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej
- przygotowanie umów dla pracowników, aneksów, porozumień, zaświadczeń
- przygotowanie danych do płac (do zewnętrznej firmy)
- wsparcie HR Managera w przygotowaniu procesów kadrowych w firmie
- rozliczanie wpłat do PPK,
- monitorowanie terminowości badań lekarskich oraz szkoleń BHP, wystawianie skierowań
- wsparcie pracowników firmy w sprawach kadrowych

Wymagania:
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli :
- posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu prawa pracy
- masz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-3 lata
- znasz zasady rozliczania PPK
- jesteś osobą samodzielną, proaktywną, skrupulatną, a ponadto lubisz pracę z ludźmi
- znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację (B1)
- dobrze posługujesz się MS Office w tym Excel

Korzyści:
- możliwość realnego wpływu na procesy kadrowe w firmie
- umowę o pracę tymczasową do końca 2021 r. (z perspektywą przedłużenia)
- pracę w małym, przyjaznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja