Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Od: Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny: BK 1910

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

Kompleksowe, wysokiej jakości i efektywne prowadzenie spraw kadrowo – płacowych Klientów naszej firmy, doradztwo z zakresu kadr i płac dla Klientów.

Opis Stanowiska:

  • Pełna obsługa płacowa pracowników,
  • Przygotowywanie wymaganej przepisami prawa pracy dokumentacji płacowej,
  • Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich, rozliczanie zwolnień lekarskich.
  • Współpraca z odpowiednimi urzędami i instytucjami w ramach powierzonego zakresu obowiązków,
  • Udział w opracowywaniu regulacji dotyczących spraw pracowniczych oraz zapewnienie ich prawidłowej realizacji,
  • Przygotowywanie raportów oraz statystyk grupowych.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac (doświadczenie w outsourcingu kadrowo-płacowym mile widziane).
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, w szczególności zasad naliczania wynagrodzeń i ekwiwalentów urlopowych oraz ustalania podstaw wymiaru zasiłków chorobowych.
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programu EXCEL oraz programu Symfonia Kadry i Płace.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Skrupulatność, terminowość, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Praca w centrum Warszawy (Stare Miasto).
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how,
  • Pomoc osób z działu,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,

O firmie:

Centrum Doradztwa Biznesowego sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze sektora średnich przedsiębiorstw w zakresie zarządzania finansami, controlingu oraz w profesjonalnej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na naszych stronach internetowych www.cdb.pl.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zamieszczenie w CV lub w treści maila zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.