Specjalista ds. Kadr i Płac

Warszawa, mazowieckie

Budimex SA

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługa kadrowa pracowników: nawiązywanie i rozwiązanie stosunku pracy, zmiany warunków zatrudnienia,
  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę,
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych oraz rozliczanie wynagrodzeń,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich,
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowych,
  • udział w projektach z zakresu HR.

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 400 pracowników,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zasad opodatkowania świadczeń dla pracowników,
  • znajomość programu kadrowo-płacowego Teta HR będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość programu Płatnik,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (nastawienie na współpracę i znalezienie najlepszego rozwiązania),
  • samodzielność w pracy i umiejętność podejmowania decyzji ,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Wymagania

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu... krajach na trzech kontynentach. Spółka jest zaliczana do grona największych firm budowlanych w Polsce.

Obecnie jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim. Jako generalny wykonawca działamy w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW. Jej inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu - Ferrovial. Do Grupy Budimex należą: Budimex Nieruchomości, Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury, Budimex Danwood oraz Mostostal Kraków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Administracja / Sekretariat