Budimex SA

Budimex SA

Poznań, Wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
3000
Strona internetowa:
http://www.budimex.pl

Prezentacja firmy

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu krajach na trzech kontynentach. Spółka jest zaliczana do grona największych firm budowlanych w Polsce.

Obecnie jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim. Jako generalny wykonawca działamy w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW. Jej inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu - Ferrovial. Do Grupy Budimex należą: Budimex Nieruchomości, Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury, Budimex Danwood oraz Mostostal Kraków.

1 - 3 z 3 ofert pracy

Budimex SA

Elektromonter sieci trakcyjnej (m/k)

Budimex SA

Budimex SA

Praca dla Elektromontera sieci trakcyjnej w Polsce. Oferowana umowa o pracę, darmowy obiad, szkolenia, transport, zakwaterowanie w delegacji, narzędzia BHP, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, multisport. Wymagane doświadczenie w sieciach trakcyjnych i gotowość do pracy w delegacji.

Praca dla Elektromontera sieci trakcyjnej w Polsce. Oferowana umowa... pokaż więcej Praca dla Elektromontera sieci trakcyjnej w Polsce. Oferowana umowa o pracę, darmowy obiad, szkolenia, transport, zakwaterowanie w delegacji, narzędzia BHP, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, multisport. Wymagane doświadczenie w sieciach trakcyjnych i gotowość do pracy w delegacji.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

Budimex SA

Pracownik bitumiczny (m/k)

Budimex SA

Budimex SA

Praca jako Pracownik bitumiczny w Polsce z umową o pracę, darmowym obiadem, szkoleniami, zakwaterowaniem w delegacji, wyposażeniem BHP, ubezpieczeniem na życie, kartą multisport, opieką medyczną, nowoczesnymi narzędziami. Wymagane doświadczenie w układaniu nawierzchni asfaltowej oraz gotowość do pracy w delegacji. Dodatkowe premie za polecenie pracownika.

Praca jako Pracownik bitumiczny w Polsce z umową o pracę, darmowym ... pokaż więcej Praca jako Pracownik bitumiczny w Polsce z umową o pracę, darmowym obiadem, szkoleniami, zakwaterowaniem w delegacji, wyposażeniem BHP, ubezpieczeniem na życie, kartą multisport, opieką medyczną, nowoczesnymi narzędziami. Wymagane doświadczenie w układaniu nawierzchni asfaltowej oraz gotowość do pracy w delegacji. Dodatkowe premie za polecenie pracownika.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

Budimex SA

Operator Sprzętu - walec / rozściełacz do asfaltu (m/k)

Budimex SA

Budimex SA

Operator Sprzętu - walec / rozściełacz do asfaltu. Praca w Polsce. Umowa o pracę, darmowy obiad, szkolenia, zakwaterowanie w przypadku delegacji, ubezpieczenie na życie, multisport, opieka medyczna. Wynagrodzenie za polecenie pracownika. Wymagane doświadczenie i uprawnienia.

Operator Sprzętu - walec / rozściełacz do asfaltu. Praca w Polsce. ... pokaż więcej Operator Sprzętu - walec / rozściełacz do asfaltu. Praca w Polsce. Umowa o pracę, darmowy obiad, szkolenia, zakwaterowanie w przypadku delegacji, ubezpieczenie na życie, multisport, opieka medyczna. Wynagrodzenie za polecenie pracownika. Wymagane doświadczenie i uprawnienia.

Ostatnia aktualizacja wczoraj