Specjalista ds. Analiz (dział handlowy) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klieta, dużej sieci aptek, poszukujemy osoby na pozycję

Specjalista ds. Analiz (dział handlowy)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i prowadzenie analiz w zakresie kategorii, stanów magazynowych i logistyki
  • Tworzenie rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz
  • Inicjowanie i nadzór nad wdrażaniem działań korygujących będących wynikiem analiz
  • Przygotowywanie wielowariantowych prognoz sprzedaży
  • Współtworzenie strategii zakupowych
  • Przygotowywanie kompleksowych raportów sprzedażowych na potrzeby zarządzania kategoriami
  • Projektowanie i wdrażanie narzędzi automatyzujących proces analiz

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnej pozycji, mile widziane w branży farmaceutycznej
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu ekonomii, matematyki, farmacji
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Wysokie zdolności analityczne połączone z umiejętnością trafnego wyciągania wniosków i opracowania rekomendacji
  • Samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pracowniczych
  • Samodzielnośc w działaniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.