Senior GL Accountant with Spanish - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Senior GL Accountant with SpanishMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obliczanie i księgowanie wpisów do dziennika,
  • Sporządzanie raportów PnL, BS i innych zestawień,
  • Przygotowywanie analiz dotyczących podatku VAT i CIT,
  • Przygotowywanie uzgodnień bilansowych i innych analiz wykonywanych w okresach miesięcznych,
  • Współpraca z konsultantami przy sporządzaniu ustawowych sprawozdań finansowych,
  • Bezpośredni kontakt z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dostarczanie danych i wyjaśnień audytorom,
  • Przygotowywanie KPI i miar efektywności dla potrzeb raportowania zarządczego,
  • Obsługa doraźnych wniosków z działu księgowości korporacyjnej / jednostek stowarzyszonych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości w działach GL/RTR,
  • Doświadczenie zawodowe w międzynarodowych strukturach,
  • Znajomość języka hiszpańskiego przynajmniej na poziomie B2,
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania księgowego Oracle.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, bonus roczny czy możliwość zakupu akcji firmy,
  • Możliwości rozwoju w organizacji o międzynarodowych strukturach,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Klarowną ścieżkę kariery oraz rozbudowany program onboardingowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.