Opis stanowiska pracy

1-12-59091
Wynagrodzenie: 7500 - 8000 PLN

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, szukamy osób na stanowisko: SEM Specjalist.

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby bedzie należało m.in.:
- tworzenie i wdrażanie strategii SEM dla poszczególnych rynków europejskich dla Klienta
- samodzielne wdrażanie i optymalizacja kampanii w wyszukiwarce google
- monitorowanie stron oraz analizowanie wyników
- ścisła współpraca z zespołem oraz zewnętrznymi agencjami mediowymi w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi klienta
- tworzenie i testowanie nowych rozwiązań
- przygotowywanie analiz i raportów z obszaru SEM

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia w pracy z klientem biznesowym w obszarze SEM lub w agencji reklamowej
- dobra znajomość narzędzi marketingowych takich jak: google ads, analytics, tag manager
- tworzenie kampanii na Facebook'u oraz znajmość znać SQL, Java, HTML będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra znajomość Excel, Power Point, Word
- wykształcenie wyższe (digital marketing)
- doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
- doskonałe umiejętności komunikacyjne ze zdolnością do pracy w szybkim tempie
- zdolności analityczne, otwartość, komunikatywność i nastawienie na klienta
- doświadczenie w pracy z klientami z branży e-commerce- będzie dodatkowym atutem
- biegła znajomość języka angielskiego

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej marce
- jasna ścieżka kariery i szerokie pakiety szkoleń
- praca w ciekawym i zgranym zespole
- prywatna opieka medyczna
- kartę Multisport oraz ubezpiecznie grupowe
- darmowe lekcję j. angielskiego
- świeże owoce w biurze

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura