Security Consultant (IAM/IDM)

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-10-44992

Naszym Klientem jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm konsultingowych na świecie. W chwili obecnej rozwijamy zespół projektowy, składający się z doświadczonych profesjonalistów, który zajmuje się wdrożeniami systemów IAM dla międzynarodowych organizacji.

Osoby, które dołączą do zespołu, będą miały możliwość pracy z najnowszymi technologiami w biznesowym i międzynarodowym środowisku w samym centrum Warszawy.

W tej chwili poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku IDENTITY and ACCESS MANAGEMENT CONSULTANT.

Głównym zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku będzie:
- Udział w projektach wdrożeń narzędzi IAM dla klientów zewnętrznych,
- Ocenianie, proponowanie i dokonywanie zmian w istniejących rozwiązaniach w celu ich optymalizacji z zastosowaniem najlepszych dostępnych na rynku technologii,
- Śledzenie nowości i trendów rynkowych, analiza ofert dostawców w celu znalezienia najlepszych narzędzi i standardów oraz projektowanie wdrożenia ich w środowiskach,
- Udział w kompleksowych, międzynarodowych projektach z zakresu różnorodnych technologii,
- Dążenie do rozwoju swojej wiedzy i umiejętności!

Poszukujemy osób z róznym poziomem doświadczenia, od Juniora do osób z zaawansowaną wiedzą w tym obszarze.

Wymagania:
- Doświadczenie w projektach wdrożeniowych związanych z zarządzaniem tożsamością w komercyjnym środowisku,
- Praktyczna znajomość produktów związanych z zarządzaniem tożsamością,
- Zdolność do tworzenia raportów, analiz ryzyka i luk oraz tworzenia rekomendacji zmian w środowisku,
- Wykształcenie wyższe,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Korzyści:
- Możlwość realizowania innowacyjnych, międzynarodowych projektów,
- Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii (współpraca z wieloma producentami),
- Rozbudowany pakiet szkoleniowy,
- Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
- Możliwość awansu poziomego i pionowego oraz wpływ na plan własnej ścieżki kariery.

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting , Praca Doradztwo / Konsulting