Samodzielny Księgowy/a

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HRBC Group realizuje projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie
Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Wesoła

Zakres obowiązków:
• Kontrole dokumentów zakupowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
• Ewidencję faktur kosztowych przelewowych i gotówkowych od dostawców krajowych oraz zagranicznych,
• Ewidencję faktur korygujących zakupu,
• Ewidencję list płac,
• Analizę zapisów na kontach kosztowych,
• Uzgadnianie rozrachunków z pracownikami,
• Rozliczenie zaliczek pracowniczych,
• Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami

Oferujemy:
• Stabilną współpracę oraz możliwość rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Samodzielne stanowisko
• Przyjazną atmosferę pracy w zespole w którym chętnie dzielimy się wiedzą
• Możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2, ¾ etatu)

Wymagania

• Wykształcenia wyższego kierunkowego
• Doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego
• Praktycznej znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
• Znajomość systemu Microsoft Dynamics Nav
• Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobrej znajomości MS Excel
• Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
• Zdolności analitycznego myślenia
• Samodzielności, dokładności, zaangażowania, inicjatywy
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse