Samodzielna Księgowa - Usługi prawne

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest jedna z wiodących kancelarii prawnych zlokalizowanych w centrum Warszawy. Dołącz do zespołu księgowego, w którym będziesz odpowiedzialna/y za prowadzenie pełnej księgowości kancelarii, raportując do Dyrektora Finansowego.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg handlowych spółki
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Kalkulacja i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, podatek u źródła itp.)
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, NBP)
  • Raportowanie na potrzeby zarządcze jak i do instytucji zewnętrznych
  • Dbałość o obieg dokumentów kosztowych
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Wsparcie merytoryczne dla 4-osobowego zespołu

Profil kandydata

  • minimum 5 - letnie doświadczenie w obszarze księgowości lub obszarach pokrewnych
  • biegła znajomość zasad rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki finansowo-ekonomicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności programu Ms Excel
  • praktyczna znajomość oprogramowania księgowo-finansowego (Comarch Optima) i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • skrupulatność, dokładność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowa o pracę (czas nieokreślony)
  • praca hybrydowa (2 dni z domu)
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do szkoleń w obszarze księgowości
  • lokalizacja siedziby: Śródmieście
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page