Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta, firma działającej w branży TSL, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

Weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów Spółki.

Analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych.

Sporządzanie rocznych i okresowych zestawień finansowych oraz deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, ZUS).

Sporządzanie list płac i prowadzenie dokumentacji kadrowej.

Koordynowanie pracy działu księgowo-administracyjnego w firmie.

Kontrola Cash-flow firmy.

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek co najmniej 3 lat.

Dobra znajomość programu Sage Symfonia oraz MsOffice (zwłaszcza Excel).

Zdolność analitycznego myślenia oraz skutecznego zarządzania czasem.

Komunikatywność, dobra organizacja pracy.

Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji w zakresie podatku VAT oraz wiedzę na temat zasad rachunkowości, sprawozdawczości finansowej i prawa podatkowego, zwłaszcza transakcji międzynarodowych.

Posiadanie certyfikatu księgowego będzie dodatkowym atutem.

Dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie.

Przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy.

Samodzielne, pełne wyzwań stanowisko z możliwością rozwoju.

Ubezpieczenie grupowe oraz Karta MultiSport.

Komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy.

Dynamiczny zespół.

Sprawny proces rekrutacji.

Lokalizacja miejsca pracy: Bielany.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse