Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy (praca zdalna)

Orienta Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, biura rachunkowego, poszukujemy osoby na dwa miesiące do pracy przy projekcie na stanowisku:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Uzgodnienie poszczególnych kont do zestawienia obrotów i sald

- Wprowadzanie obrotówki do systemu (duża ilość kont)

- Utworzenie schematów księgowania w systemie WF Fakir

- Sporządzanie różnych raportów finansowych w Excelu dla Klientów Biura

- Bieżąca współpraca z Główną Księgową

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie za pośrednictwem naszej agencji na okres ok. 2 miesięcy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niemal 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku

- Praca w pełni zdalna i elastyczna (sam decydujesz kiedy i gdzie pracujesz)

WYMAGANIA:

- Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości

- Znajomość programów księgowych oraz dobra znajomość programu MS Excel

- Samodyscyplina

- Samodzielność, dobra organizacja pracy

- Wykształcenie: średnie lub wyższe

- Znajomość programu WF Fakir będzie atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.