Opis stanowiska pracy

Sales Manager
Warszawa
NR REF.: 1125682

Dla naszego Klienta, dystrybutora z sektora Life Sciences, poszukujemy osób na stanowisko: Sales Manager (samodzielne stanowisko).

Poszukujemy osób z całej Polski. Od Kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia około biologicznego, doświadczenia w sprzedaży produktów z obszaru biologii molekularnej, genomiki oraz biologii komórki. Wymogiem koniecznym jest min. dobra znajomość języka angielskiego. Poszukujemy osób pracowitych, cierpliwych oraz systematycznych, gotowych do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało między innymi: aktywna sprzedaż produktów z wybranej grupy, pozyskiwanie nowych, a także dbanie o już istniejących klientów, udział w konferencjach branżowych.

Oferujemy możliwość pracy z ciekawym produktem, rozwój zawodowy, zagraniczne szkolenia oraz przyjazną atmosferę pracy.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management