Opis stanowiska pracy

1-13-53707
Wynagrodzenie: 15000 - 25000 PLN

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z kapitałem amerykańskim, zajmująca się oprogramowaniem analitycznym dedykowanym m.in. dla sektora bankowości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego Sales Leadera, który będzie odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych z klientami, sprzedaż kompleksowych rozwiązań do banków i firm z obszaru usług finansowych oraz reprezentowanie firmy i budowanie marki na rynkach Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzdaży oprogramowania lub aplikacji dla klientów biznesowych (banki, instytyucje finansowe)
- doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych oraz w rozmowach z managerami z poziomu senior (C- level)
- umiejętność budowania marki i reprezentowania firmy na rynkach
- doświadczenie w pracy na rynkach zagranicznych
- znajomość branży bankowej/finansowej będzie znaczącym atutem
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- samodzielność i wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność i nastawienie na realizację celów
- wykształcenie wyższe

Korzyści:
- zatrudnienie na umowe o pracę (home office)
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie premie od osiąganych wyników
- niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie