Risk Management Specialist

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

1-26-53940
Wynagrodzenie: 4000 - 5000 PLN

Dla naszego szwajcarskiego klienta, firmy z branży fin-tech, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Junior KYC/AML/Risk Specialist

Zadania:
- Stosowanie zasad AML w biznesie międzynarodowym (aspekty prawne i etyczne)
- Sprawdzanie poprawności umów i kart klientów zgodnie z zasadami AML
- Wprowadzanie nowych procesów i narzędzi AML
- Zapobieganie nadużyciom, monitorowanie procesów

Wymagania:
- Bardzo dobry j. angielski - min. B2+
- Pierwsze doświadczenia zawodowe/ staże w podobnym obszarze (mile widziane banki i instytucje finansowe)
- Umiejętności organizacyjne, skrupulatność, umiejętności komunikacyjne i pracy w grupie

Korzyści:
- Umowa o pracę
- Wygodna lokalizacja biura
- Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. Opieka zdrowotna, dofinansowanie karty miejskiej, kursy językowe)

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse